Projelendirme ve Tasarım

images

PROJELENDİRME VE TASARIM

Firmamız teknik ofisimizde bulunan profesyonel proje ekibi ile ister mimari proje tabanlı, işlerinize statik ve uygulama projesi hazırlamada, ister statik projesi hazırlanmış işlerinizin işveren menfaatine uygulama projelerinin hazırlanması konusunda projelendirme hizmeti vermektedir. 

Proje ve tasarımlarımızı uygulamaya geçirmeden önce bilgisayar ortamında, imalat detayları, montaj kolaylığı ve "method of statement" göz önüne alınarak model olarak çizilmektedir. 

Projelendirme ve tasarım, yapı sektöründe kaliteli ve işlevsel yapıların oluşturulmasında kritik bir rol oynamaktadır. Doğru planlama ve tasarım, inşaat sürecinin sorunsuz ve başarılı bir şekilde ilerlemesini sağlar. İnşaat sektöründeki gelişmeler ve teknolojik ilerlemelerle birlikte, daha güvenli, çevre dostu ve estetik yapıların gelecekte inşa edilmesi beklenmektedir. Kaliteli inşaat projelendirme ve tasarım hizmetleri sunan Skycon, profesyonel ekipleri ile, yapıların kalitesini ve dayanıklılığını artırarak, müşteri memnuniyetini de sağlamış olacaktır.

Çizilen shop drawing projeleri işveren onayına sunulmaktadır. Onayı alınan projeler, imalat iş hazırlama departmanında iş bitene kadar gerekli olacak bütün bilgilerin yer aldığı bir döküman hazırlanmaktadır. Bu dökümanın içerisinde gerekli olacak malzemeler, kullanılacak ekipman tanımları, uygulama aşamasında neler yapılacağı, malzemelerin kalite detayları ve teknik şartname yer almaktadır.